עופרי דוד, יזם אינטרנט, משווק ומפתח אתרים

 קצת עליי,  עופרי דוד הוא שמי, בן 28 מתגורר בחיפה. אני מפתח  מקדם אתרים.  ומרצה דיגיטל בעל ניסיון רב ואהבה עצומה לתחום ובעיקר ללימוד ועזרה למתחילים בתחום השיווק הדיגיטלי. ב-3 שנים האחרונות הרצתי באופן קבוע במכללות ההיי-טק הגדולות בישראל. כעת אני מייעץ לחברות ומתמקד בפיתוח תכנים טכנולוגיים. אני מאוד אוהב ליצור תוכן ולכתוב על נושאי דיגיטל, שיווק וטכנולוגיה, אני מאמין בהנגשת תוכן לקהל הרחב גם בנושאים מורכבים ולשתף כמה שיותר מידע אמין ואיכותי. 

בד"כ, תלוי ביום ושעה אני מנהל חשבונות פרסום של עד 50,000$ בחודש בתחומי ההובלות בארה"ב ומייעץ לחברות בתחומים מקצועיים , אני עובד ומייעץ למגוון רחב של לקוחות  החל מעורכי דין פליליים ועד לחברות מסחר פיננסי. אני מתעסק עם שיווק שותפים והקמת פלטפורמות.  אני בעל כמה נכסים אינטרנטיים מניבי הכנסה. תמיד במרדף אחר הטרנד הדיגיטלי הבא. 

חברות וגופים שעבדתי איתם

המלצות עמיתים למקצוע

We have utilized Ofri David’s services on numerous occasions for the past two years and have been very happy with the results each time. His professionalism and commitment to the company’s marketing goals have enabled us to expand and become a leader in New York City moving and storage"
Daniel Norber
President Lion’s Den Enterprises Inc

"עופרי הוא אחד המרצים המוכשרים ביותר בעולם הדיגיטל הישראלי, אני ממליץ בחום לכל מי שמעוניין לפרוץ בתחום לעבור דרכו"
אדי לוונטמן
מנכ"ל GOODPOINT ובכיר לשעבר בגוגל
"למדתי אצל עופרי במסגרת קורס לשיווק באינטרנט במכללת האקריו. עופרי היה ללא ספק אחד המרצים הבולטים במכללה במקצועיות שלו ובסבלנות ובכמות הידע שצבר בעולם הדיגיטל. אני בטוח שהוא יעזור לכם כמו שהוא עזר לי"
גיל אנגלמן
בעל סוכנות ביטוח ובעל אתרים