מעטפת שירותי דיגיטל אין-האוס

מצויידים בניסיון עצום ומיומנות, אני והצוות שלי מספקים שלל פתרונות דיגיטל חכמים ושווי-ערך רב לבעלי עסקים באינטרנט שמטרתם לייצר עבורכם רווח והצלחה אישית ועסקית.

חברות וגופים שעבדתי איתם

מטרת הקצה - לספק עבור לקוחות פתרונות מדוייקים לצורך הגדלת רווחים בנכסים אינטרנטיים

בניית אתר שמייצר רווחים

מאתרי תדמית ועד חנויות וירטואליות עם אלפי מוצרים. אני והצוות שלי כאן לספק עבורכם נכס אינטרנטי חכם ויציב במחיר מאוד משתלם. בנינו מעל 200 אתרים ב -2018 בלבד, אנחנו מתמחים במחקר ואפיון ,הקמה ויצירת אתרים שנועדו להחזיק לעד.

יועץ שיווק באינטרנט

כחלק מהעבודה שלי כיזם, מקדם אתרים ומרצה, אני מספק ייעוץ 1 על 1, תמיכה בווצאפ ומייל ובניית אסטרטגיה דיגיטלית. אני עובד עם לקוחות פרטיים וחברות גדולות שמתפרסות על שווקים של מיליונים. מטרתי היא לספק עבורכם פרספקטיבה, ליווי צמוד ועצה מדוייקת שתעזור לכם לגדול אונליין.

הזמנת תוכן ובניית קישורים

שירות ייחודי וחזק מאין כמותו. הצוות שלי מתמחה ביצירת תוכן תדמיתי, הפקות וידאו, מדריכים טכניים וסוגי תוכן שנועדו לצבור עבורכם טראפיק ולינקים ממקורות חיצוניים. כחלק מהשירות אנו מספקים בניית קישורים מתוך מאגר השותפים העצום שלנו שיקנה לכם דומיננטיות מוחלטת בדירוגי גוגל בנישה העסקית שלכם.

תיאום הרצאות דיגיטל

יש הרבה אנשים שמבינים בדיגיטל ושיווק אבל מעט מאוד אנשים שיודעים לדבר על כך ולהעביר את המידע הנחוץ באופן יעיל ומעניין. הרצתי במכללות הנחשבות בישראל והכנסתי מאות אנשים לתעשיית השיווק הדיגיטלי. היעזרו בי לעשות סדר ולרענן מידע בחברות ובגופים העסקיים שלכם. אני מתמחה גם ביצירת פרזטציות ותהליכי עבודה מורכבים.

השאירו הודעה, נדבר במהרה

054-640-7381

Email biz@webdavid.co.il