OrganiX2020

ללמוד SEO, מהבית LIVE

נגן וידאו

נפתחה ההרשמה למחזורי אפריל 2020

כמות מפגשים:

14 מפגשי אונליין

שעות מפגש:

שעתיים

כמות משתתפים:

עד 15 משתתפים בלבד

מחזור פתיחה קרוב:

12.4.2020

זמני הקורס

קורסי בוקר וערב נוחים

כל השיעורים מוקלטים

מחיר הקורס - 4,779₪ כולל מע"מ

הלימודים המתקדמים בישראל ל- SEO , קידום אתרים בגוגל

OrganiX2020

ימים
שעות
דקות
שניות
אייקון קורס SEO - קידום אתרים

ללמוד SEO, מהבית LIVE

OrganiX2020 הוא קורס אונליין לקידום אתרים בגוגל שמאפשר לכם ללמוד כישורים מדהימים מנוחיות ביתכם ללא מאמץ. שעות נוחות של אחה"צ, שיעורים מדוייקים ותמציתיים, בלי פקקים, בלי בזבוזי כסף מיותרים על נסיעות, אוכל בחוץ וכל דבר אחר. הקורס מתנהל במערכת Whereby, תוכנה ייעודית שנבנתה עבור לימודי אונליין שבה משתמשים החברות הגדולות בעולם.

איך זה עובד?

הקורס מתנהל במערכת Whereby, תוכנה ייעודית שנבנתה עבור לימודי אונליין שבה משתמשות החברות הגדולות בעולם.​

אייקון - קורס קידום אתרים

ללמוד קידום אתרים - כישורי SEO פרקטיים עבור כל איש שיווק או בעל אתר

כישורי SEO ברמה גבוהה הינם סגולה ייחודית וחשובה עבור כל איש שיווק מצליח. הבנה מעמיקה של החלקים הנעים בתהליך קידום האתר בגוגל - החל משלב המחקר ועד תכנון אתר בצורה נכונה, יצירת תוכן ממיר ועוד, יכולה להניב תוצאות יציבות ורווחים כספיים מדהימים וגם, לחסוך לנו כסף וזמן יקר לטווח הארוך. במהלך הקורס לייב שלי אני אקח אתכם מרמת מתחיל עד רמת מומחה בעולמות ה - SEO, עם יכולות ביצוע שיאפשרו לכם לקדם כל אתר בהצלחה פנומנלית.  אחשוף בפניכם את כל השיטות, הכלים וטקטיקות הביצוע באמצעותם אני מקדם אתרים בגוגל בנישות התחרותיות ביותר בעולם ומייצר רווחים גדולים עבורי ועבור קהל לקוחותיי.

קורס קידום אתרים

תוך 14 מפגשי LIVE ביחד איתי, תהפכו למקצועני SEO - עולם חדש של הזדמנויות רווחיות וכישורי קידום אתרים יקרי-ערך.

קורס מס' 6 יוצא לדרך

אפריל 2020 - ההרשמה נפתחה!

אפריל - בוקר.
תאריך פתיחה: 12/04/20

ימי ראשון ושלישי מ - 10:30 עד 12:30

אפריל - ערב.
תאריך פתיחה: 12/04/20

ימי ראשון ושלישי מ - 18:00 עד 20:00

OrganiX2020

נושאים מרכזיים במהלך הקורס

כל מסע ארוך מתחיל בצעד אחד קטנטן ואני אהיה אתכם שם מהצעד הראשון עד הפסגה. הקורס בנוי באופן מתודי וברור. משיעור לשיעור אתם תבינו בצורה יותר משמעותית את המשחק הזה שנקרא – קידום אתרים בגוגל. כל השיעורים מוקלטים ובמהלכו גם תקבלו המון חומרי עזר ותהליכי עבודה אשר ישמשו אתכם גם לאחר סיום הקורס. 

מבוא הקורס, יסודות ה - SEO והקמת נכסים דיגטליים

בשיעור הראשון שלנו, אנחנו נתחיל בהבנה של מושגי יסוד מעולם ה- SEO ונגבש רמת הבנה בסיסית בנוגע לכיצד הדברים מתנהלים. נדבר על סוגי אתרים שונים וניהולם ומהן האופציות הנוחות ביותר לרכישת שטח אחסון ובניית אתר בעלות מינימלית. בסופו של שיעור זה תקבלו מסמך עזר שיסכם את השיעור הראשון שלנו, וכמובן הקלטה מלאה.

נבין כיצד פועל מנגנון הדירוג של גוגל, כיצד מנוע החיפוש מתעדף אתרים מסוימים על פני אחרים ומה הם מרכיבי המפתח להצלחה בדירוג גבוה. בשיעור זה נכיר את הכלים החשובים והחדישים ביותר שישמשו אותנו במהלך הקורס ואחריו. השיעור ילווה במלא בדוגמאות מרתקות לאתרים רווחיים בטירוף שהצליחו לפצח את האלגוריתם של גוגל. בשיעור זה נניח את יסודות עבודתנו להמשך ונבנה את ארגז הכלים החשוב ביותר עבור כל איש SEO או בעל אתר.

וורדפרס היא ללא ספק הפלטפורמה היעילה, הזולה והמצליחה ביותר לבניית וקידום במנוע החיפוש של גוגל, בשיעור זה נכיר ונתרגל את תהליך יצירת האתר בוורדפרס, ונבין את ההבדלים בין וורדפרס ומערכות אחרות לבניית אתרים כמו וויקס ושופיפיי. נעמיק את יכולותינו בתפעול המערכת. מצגות נוספות וחומרי עזר ילוו אתכם מעבר לשיעור זה. 

במהלך הקורס, כל סטודנט מקבל דומיין ואחסון מלא לשנה – בחינם!  במהלך הקורס לכל תלמיד יהיה אתר להתאמן בו וליישם טקטיקות קידום אתרים ולראות את האתר שלו מתקדם בגוגל

הדומיין, או שמו הברור יותר – שם האתר, הוא חלק מרכזי בקידום אתר, הן מבחינה מיתוגית והן מצידו של גוגל. נבין איזה תפקיד שם האתר ממלא בתהליך הקידום, הוותק שלו, אם נרכש בעבר על ידי חברות אחרות, כמות הקישורים שהוא מקבל, ההבדל בין דומיין com לדומיינים עם סיומת אחרת. בשיעור זה נעמיק בנושא רכישת הדומיינים ונתרגל שיטות סופר מתקדמות לבחירה ורכישה של דומיינים חזקים ומהם שימושים שונים שאנו יכולים לעשות בתחום הדומיינים למינוף עסקי. שיעור חובה לכל מקצוען SEO!

העבודה השוטפת שלנו בסביבת האתר היא קריטית להצלחה, בסופו של יום אנחנו רוצים לייצר אתר מכירתי, מזמין, מהיר כמו מטוס והכי חשוב – אתר שסוגר עסקאות ומביא המון תנועה ממקורות שונים. בשיעור חשוב זה, נלמד לעומק כיצד הופכים אתר רגיל למפלצת טראפיק. החל מתכנון נכון של דפים, היררכייה נכונה, שימוש במיקרו-קופי ועוד. ננתח אתרים בעלי טראפיק רב בתחומם ונבנה תוכנית עבודה קולקטיבית למקסום טראפיק וסגירות עסקאות. 

מחקר ותכנון פרויקטים ב - SEO

מילות מפתח – מדויקות, רחבות, זנב-ארוך, אינפורמטיביות ומכוונות רכישה. כל מה שאי פעם רצית לדעת על אחד הנושאים החשובים ביותר ב- SEO. בשיעור זה נלמד את באיכות הגבוהה ביותר כיצד לבצע מחקר מילות מפתח לקידום אורגני כמו החברות הגדולות בעולם. אנו נעמיק את יכולות המחקר שלנו בעזרת מחקר מתחרים שיאפשר לכם לקבל תמונה רחבה וחכמה הרבה יותר של הנישה העסקית שלכם, וכמו בשחמט – נראה 5 צעדים קדימה. מילות מפתח, תוכן וניטור מתחרים – כל אלו משתלבים בתכנית פעולה יחידה וחזקה – המחקרים וההכנה המקדימה לפעילות מתורגמים בפועל לתכנית פעולה דינמית ויעילה לטווח הארוך

שיעור שכולו יצירת תוכן – אלמנט מרכזי ליצירת אתר מצליח הוא בפשטות המילים המצויות בו. תוכן רלוונטי, אישי ומדויק שאמור לשרת את היוזרים שלכם וגם את גוגל. בשיעור זה, אני אחשוף אתכם לסוגי התוכן החמים ביותר והממירים ביותר בעולם הקידום. ננתח אתרים מצליחים, סוגי תוכן שעובדים וכאלה שלא, נבין מה הופך תוכן לאיכותי, קל לסריקה  על ידי גוגל ושיווקי יחדיו. נגיע לרמת מומחיות במחקר, עיצוב, יצירה והפצה של תכנים מדהימים.

חלק מהעבודה השוטפת שלנו כמקדמי אתרים היא תחזוקה שוטפת וטיפול טכני באתר שלנו. כמו בית שנבנה, עלינו להקים יסודות חזקים ויציבים להמשך. בשיעור נעבוד מול צ'קליסט יסודי בו אני משתמש עם הלקוחות הגדולים ביותר שלי ונדבר על ההיבטים הטכניים של ניהול ותחזוקת אתרים – כותרות דפים, תיאורי עמודים, מהירות האתר, מזעור תמונות ושאר משימות חשובות אך די קלות ליישום שעלינו לשלוט בהן. השיטות שנלמד בשיעור זה יעניקו לכם הבנה מהו אתר יציב ומתפקד מבחינה טכנית, האספקטים החשובים שיש להתייחס אליהם, תעדוף משימות, מתי כדאי להעסיק איש מקצוע נוסף לחסכון של זמן וכיצד להתמודד עם כל אתגר באתר שהוא בעייתי יותר. 

כמובן שכל סטודנט מקבל את צ'קליסט האופטימיזציה המלא במייל – גזור ושמור!

סדנאות בניית קישורים ואאוטריץ' ב - SEO

אחת הסדנאות המהנות והחשובות ביותר במהלך הקורס. בניית קישורים – גורם מכריע בקידום אך כזה שמרתיע גם מקדמים בכירים – נדבר על עולם הקישורים ועד כמה הם באמת חשובים להצלחתו של כל אתר, אנו נכיר כלים שיעניקו לכם יתרון תחרותי על פני כל אתר אחר, נבין מהו המושג הזה שנקרא "בניית קישורים" ואיך גוגל מתייחס אליו. ננתח אתרים, נזהה הזדמנויות בתחום וכמובטח כמו בכל שיעור, אני אגלה בפניכם את כל הטריקים הקטנים שבאמצעותם אני צד קישורים שווים, מייצר קישורים איכותיים לאתרים החשובים שלי ושל לקוחותיי.

שיעור בניית קישורים המשך – מכיוון שנושא זה הוא מרכזי וחשוב בתהליך הקידום, נקדיש זמן רב יותר לזיקוק ההבנה, ולתרגול המעשי של יצירת קישורים שימושיים ובריאים לאתר. נדבר על איכות, כמות ועלות. אני אחשוף בפניכם את עלויות רכישת הקישורים האמינות ביותר בתחום, ההבדלים בין נישות שונות ואפילו שפות, הסכומים הנדרשים לטווח ארוך, כיצד ניתן להשיג קישורים שמפנים לאתר שלכם גם ללא עלות, תכנון קמפיינים לבניית קישורים. 

כל הפרקטיקות שאיש לא מעז לדבר עליהן בתחום הסגור זה ייחשפו במהלך השיעור!

אופטימיזציה, ניתוח דאטא ותהליכי אוטומציה ב- SEO

שמעתם פעם על מושג שנקרא "ארכיטקטורת אתרים"? כיצד עלינו לארגן את האתר שלנו? היכן אמורים להיות ממוקמים העמודים החשובים ביותר שלנו? היכן נמקם את הבלוג או את עמודי המוצר ביחס לדף הבית? לאתר אינטרנט חייב להיות מבנה חכם שמושקעת בו מחשבה. אתר שבנוי היטב מבחינה היררכית הוא קל יותר לסריקה והתמצאות. בשיעור זה נתרגל תכנון היררכי ותקין של אתר מצליח וקל לניווט. בעזרת כלים מתקדמים אנו נבין את דרכי העבודה הכי יעילות בתכנון עיצוב מבנה אתר לפרטי פרטים.

במהלך הקורס, אנו נכיר המון כלים, אשר יסודרו כמובן ברשימות ובדפי עיון שתקבלו ישירות במייל לאחר כל שיעור, אך בשיעור זה נתמקד ב – 2 כלים עיקריים שיעזרו לנו להיות בשליטה מוחלטת ולעקוב ברציפות אחר ההצלחה שלנו בדירוג מילות מפתח לפי מדינה, זמן ואזור, פיקוח על נתוני אתרים עד לרמת המשתמש. נתעמק בסוגים החשובים ביותר של דוחות אופטמיזציה, ומהם המדדים העיקריים שעלינו לעקוב אחריהם בכדי לקבוע את הצלחתו של אתר. לקראת סוף השיעור נדבר סדנא קצרה על ניהול פרוייקטים ב – SEO

שיעור שכולו בוטים – יש המון כלים שווים ותהליכים אוטומטיים שיכולים לחסוך לנו זמן רב בעבודה שחורה וסיזיפית באתר שלנו. בשיעור זה תקבלו את הטיפים הטובים ביותר בנושא ומידע ששווה זהב בתחום האוטומציה. החל משיתופים אוטומטיים של תוכן, הגדרת התראות חשובות של מתחרים, זיהוי טרנדים, בניית קישורים פנימיים באופן אוטומטי ועוד ועוד ועוד…

SEO PRO - סדרת שיעורים למומחיות על!

"vמטרה מקדשת את האמצעים" – ישנם תהליכי קידום וטקטיקות שנויות במחלוקת שאיש אינו מדבר עליהן למעט אנשי מקצוע אשר שומרים את סודות ה – Blackhat קרוב ללבם. בשיעור מיוחד זה נצלול לעולמות הקידום השחור ונגלה טקטיקות קידום שייקחו אתכם לליגה של הגדולים. נלמד שאם עושים דברים בזהירות ובאחריות ניתן למנף דרכים שונות ומשונות לדחוף אתר מעלה בתוצאות החיפוש.

לפעמים גוגל יכול להעניש אתר כאשר הוא מגלה בו פעילות זדונית, בשיעור זה נבין מהו העונשין של גוגל בפועל ומתי יכול הלתקיים מצב זה. התוצאה תהיה לרוב ירידה דרסטית של הדירוג או במקרים אחרים הסרה מלאה של האתר מתוצאות החיפוש של גוגל. בשיעור זה נלמד כיצד להתמודד עם מצבים כאלה ואפילו כיצד לבטל חלק מהם, אם וכאשר הם מתרחשים.

שיעור על כסף באינטרנט, טיפים למוניטיזציה ומודלים עסקיים שכל אחד יכול ליישם. נקיים שיחה מעמיקה וכנה כיצד ניתן לייצר הכנסה מקידום אתרים ושיווק באינטרנט בכלל. מעבר למידע מקצועי ותרגול שוטף לאורך כל הקורס, חשוב לי מאוד שתצאו מהקורס הזה מצויידים בכלים שיעזרו לכם להרוויח הרבה כסף מ- SEO. אני אחשוף בפניכם כמה מהמודלים העסקיים שלי ושל לקוחותיי, באישורם כמובן. 

בסוף השיעור כל תלמיד יקבל מסמך סיכום מפורט להמשך הדרך!

מפגש סיכום ב - WE WORK שרונה וחלוקת תעודות 🙌

מזל טוב! סיימנו! השיעור האחרון שלנו הוא חגיגי בהחלט ובו נעבור מהזירה האונליינית וניפגש פנים אל פנים ב WEWOROK שרונה למפגש סיכום מגניב, חלוקת תעודות סיום ועוד מלא הפתעות.

קורס SEO

נפתחה ההרשמה למחזורי אפריל 2020

כלים ומערכות שנכיר במהלך הקורס

מקצוענות ושליטה במערכות נתונים וכלי אונליין מתקדמים הינם הלחם והחמאה של כל מקצוען SEO.  במהלך הקורס שלנו נתמחה ברמה הגבוהה ביותר על הכלים והמערכות החשובים והמתקדמים ביותר בעולמות הקידום האורגני

גוגל אנליטיקס - קורס קידום אתרים
סרץ' קונסול - קורס קידום אתרים
Ahrefs - קורס SEO
Screaming Frog - קורס קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל
וורדפרס אייקון - קידום אתרים בגוגל
אייקון קורס קידום אתרים
rankmath - קורס קידום אתרים
אלמנטור - קורס קידום אתרים

10 סיבות להירשם ל OrganiX2020

אם הגעתם עד הלום וטרם השתכנעתם, רשמתי עבורכם מספר סיבות ותובנות שיעזרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ולהצטרף אליי לקורס SEO המתקדם ביותר בישראל – ואני מתחייב על כך! 

למי הקורס מתאים

הקורס שלי פונה לכמה סוגים של אנשים, אך מה חייב להיות משותף לכולם? חוש התמצאות בסיסי בסביבת מחשב ודפדפן, חיבור יציב לאינטרנט וסקרנות בריאה ללמידה ויכולת מיקוד. אך הפרמטר החשוב מכולם מבחינתי, רעב להצלחה והתפתחות אישית. 

קורס קידום אתרים - למי הקורס מתאים

אני רוצה קריירה חדשה

אם אתם אנשים עם ראש ממוקד וסקרן ללמידה והתפתחות אישית, שמעוניינים באפיק הכנסה חדש. להיכנס לעולם הדיגיטל וההיי-טק עם הכלים והפרקטיקות הכי חדשניות - הקורס הזה בשבילכם

בעל אתר - קורס קידום אתרים

יש לי אתר שאני רוצה לקדם

בעלי עסקים ושירותים מכל תחום, בעלי חנויות וירטואליות ובעלי עסקים אונליין - שמעוניינים לרכוש כלים מקצועיים לפרסום וקידום, להבין לעומק את עולם האינטרנט ולקחת את העסק שלהם הישר לעתיד.

משווק דיגיטלי - קורס קידום אתרים

עובד בתחום השיווק או קידום אתרים רוצה להשתפר משמעותית

הקורס מיועד גם לאנשים מתוך תעשיית הדיגיטל שרוצים להעמיק את הידע המקצועי שלהם ולסגל פרקטיקות קידום מתקדמות וחדשניות. את הפרקטיקות הללו תוכלו ליישם עבור לקוחותיכם בסוכנויות השונות.

דרישות קדם לנרשמים

המטרה שלי היא ללמד אתכם דיגיטל ברמה הגבוהה ביותר בשוק הישראלי, אך מעבר לכך גם לייעל לכם את ההשקעה הכספית וזמנכם. בכדי ליצור לא רק קורס איכותי עשיר בתוכן ומידע, אלא צוותי למידה מגובשים ואיכותיים של סטודנטים עם פוקוס ללמידה והצלחה ישנם כמה דרישות קדם מאוד פשוטות.  מוזמנים ליצור איתי קשר אם יש לכם שאלות נוספות.

מחשב נייד תקין לעבודה, סביבה שקטה למהלך השיעור וחיבור אינטרנט יציב

הקורס שלנו מתנהל במתכונת לימוד מגובשת ואישית. כל תלמיד נדרש להיות בעל מחשב נייד תקין לעבודה וחיבור אינטרנט יציב ומהיר. אין צורך בהתקנת תוכנות כבדות במהלך הקורס, כיתת הלימוד הוירטואלית שלנו היא אונליין וגם רוב הכלים שנכיר. פלוס חשוב - מצלמת רשת איכותית שאוכל לראות אתכם כהלכה. רוב המחשבים בעלי מצלמות מובנות בימינו ומצלמה מסוג זה עולה באזור 100₪.

שליטה בסיסית מאוד בסביבת מחשב ודפדפן גוגל כרום

יכולת לתפעול מחשב ודפדפן מסוג כרום באופן בסיסי. אם אתם גולשים ברשת באופן קבוע, וסקרנים מטבעכם לשימוש בטכנולוגיה, אתם סבבה לגמרי.

שיחת היכרות קצרצרה איתי

חשוב לי מאוד להכיר אתכם, חשוב לי להכיר באופן אישי כל תלמיד ותלמיד שיירשם לקורס. אני רואה בכך חלק גדול ממהצלחה שלכם כתלמידים ושלי כמרצה. אני רוצה להבין את המטרות שלכם לעתיד, איפה הייתם מה עשיתם. אני רוצה שיהיה לנו כיף ומעשיר ואני מקבל לקורס שלי רק אנשים טובים עם פוטנציאל להצלחה. הכניסה לקורס מותנית בשיחה קצרה איתי, אתם כמובן גם מוזמנים לכוס קפה או בירה אצלי במשרד 🙂

אהלן! אני המרצה שלכם, עופרי דוד.

  • עופרי דוד הוא שמי, בן 28 מתגורר בחיפה. אני יזם אינטרנט, מקדם אתרים ומרצה דיגיטל בעל ניסיון רב ואהבה עצומה לתחום
  • הלימוד הוא חיי ובעיקר ועזרה למתחילים בתחום השיווק וקידום אתרים. ב-4 שנים האחרונות הרצתי והובלתי את מגמות השיווק במכללות הדיגיטל הגדולות בישראל כמו האקריו, המכללה למנהל ועוד
  • אני מקדם חברות מובילות בתעשיות שונות ומנהל אופרציות SEO מתקדמות בתקציבים של 50,000$ - 100,000$ בחודש
  • בין לקוחותיי: עורכי דין פליליים, חברות מסחר פיננסי מובילות, רשתות פרחים עולמיות, לקוחות מתעשיית הפלדה ועוד...
  • אני בעל כמה נכסים אינטרנטיים מניבי הכנסה כמו בלוגי תוכן ואתרי אפליאייט למיניהם אותם אני מקדם לצורך הכנסה נוספת.
  • תמיד במרדף אחר הטרנד הדיגיטלי הבא. 

חברות וגופים שעבדתי איתם

בשנים האחרונות עבדתי עם ענקיות תעשייה ומסחר על פרויקטים מורכבים בהצלחה מרובה, בעבודה המשותפת ביחד איתי אחשוף בפניכם את השיטות להצלחה בקידום אתרים, מפרויקטים קטנים עד גדולים

המלצות על הקורס

ב- 4 השנים האחרונות לימדתי מעל 500 תלמידים במסגרות לימוד שונות כגון מכללות דיגיטל, אוניברסיטאות וקורסים פרטיים בנושאי קידום אתרים, ניהול מדיה ושיווק דיגיטלי, רובם עובדים כיום בתעשיית הדיגיטל הישראלית.
5/5
" הקורס הוא פצצה! התחלתי את הקורס ללא רקע בכלל בקידום אתרים ועכשיו אני עובד כפרילנסר בתחום עם כמה לקוחות. אני ממש בטוח ביכולות שלי להביא הצלחה לבעלי אתרים ולייצר הכנסה בתחום"
מתנאל חיים
מנהל מסעדה בראשל"צ ועובד מתחיל בתעשייה
" עופרי הוא מרצה מעולה, הוא ממש עזר לנו כחברה להרחיב את ערוצי הטראפיק לאתר ולגלות דרכים חדשות וחכמות לגדל את המיזמים שלנו וגם לחבר אותנו לבעלי מקצוע נוספים בתחום. אני ממליץ על הקורס בחום רב!"
דור נוימן
מנכ"ל חברת נדל"ן המצליחה בחיפה - "מסלולים"
"למדתי אצל עופרי במסגרת לימודי שיווק באינטרנט במכללת האקריו, עופרי הוא ללא ספק אחד המרצים הכי קשובים, אכפתיים ובעלי ידע שהיו לנו במהלך הקורס. לדעתי כל מי שיירשם - זוכה"
גיל אנגלמן
בעל סוכנות ביטוח - "אנגלמן ובניו"
"אני מכיר את עופרי כבר כמה שנים - הקורס הוא איכותי ומתקדם בטירוף, עופרי הוא ללא ספק אחד המרצים החזקים בארץ לקידום אתרים, ממליץ מאוד"
אדי לוונטמן
בכיר גוגל לשעבר ובעל סוכנות שיווק ותוכן
" מקצוען מלידה - הפרייקטים שהוא מקדם הם מדהימים וגם היכולות שלו להעביר מידע בצורה ברורה ותמציתית. לא פעם קיבלתי ממנו עצה שעזרה לי מאוד - מרצה מעולה וגבר"
זאב מינדלי
מפתח אפליקציות ב - IBM
"אני ועופרי עובדים ביחד קרוב לשנה על פרוייקטים שהם באמת תחרותיים בטירוף בנישות בהן נמצאים המקדמים הכי חזקים בעולם - הוא תמיד מוכן לכל אתגר"
ממליץ לקורס קידום אתרים
טל פרי
מקדם SEO תותח על בנישות הכי קשות בעולם

מהרו להירשם

המקומות בקורס נחטפים בקצב מסחרר!

דברו איתי

054-640-7381

שלחו הודעה

talk@webdavid.co.il

קפצו לבירה

WE WORK חיפה, דרך העצמאות 45

שאלות נוספות? צרו קשר 0546407381

זמין גם במייל talk@webdavid.co.il